Slash GenerationEk tercihte Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimleri tarafından modern ve profesyonel gastronomi mutfaklarında alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde çift anadal yapabilir, her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.Ek tercihte Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın sertifika programları ile Yeni Medya Uzmanı olabilirsin. Değerli akademisyenleri tarafından modern bilgisayar laboratuvarlarında, stüdyo ve atölyelerde alacağın uygulamalı derslerin yanı sıra Yeni Medya ve Sosyal Medya Uzmanlığı sertifika programına katılarak her iki alandan da mezun olabilir, ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.


Ek tercihte Mimarlık Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın teorik ve uygulamalı bölüm derslerinin yanı sıra Bluecard ayrıcalığı ile mezuniyetin sonrasında Avrupa’da çalışma fırsatına sahip olabilirsin.


Ek tercihte Havacılık Yönetimi Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın teorik ve uygulamalı bölüm derslerinin yanı sıra ücretsiz İngilizce Hazırlık Programı ile mesleğinin İngilizcesini bilerek mezun olabilir, ilgili sektörün aranan ismi olabilirsin.


Ek tercihte Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın sertifika programları ile Yazılım Uzmanı olabilirsin. Değerli akademisyenleri tarafından modern bilgisayar laboratuvarlarında alacağın Bilgisayar Mühendisliği derslerinin yanı sıra Yazılım Uzmanlığı sertifika programına katılarak her iki alandan da mezun olabilir, ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.


Ek tercihte İç Mekan Tasarımı Programını tercih ederek değerli akademisyenler tarafından modern atölyelerde alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra DGS ile İç Mimarlık Bölümü’ne geçebilir, her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.Ek tercihte İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın teorik ve uygulamalı bölüm derslerinin yanı sıra Bluecard ayrıcalığı ile mezuniyetin sonrasında Avrupa’da çalışma fırsatına sahip olabilirsin. Mesleği için gerekli olan eğitimi değerli akademisyenler tarafından almış bir mezun olarak, üniversitemizin anlaşmaları sonucunda öğrencilerine sunduğu Bluecard ayrıcalığı ile Avrupa’da iş sahibi olabilirsin.Ek tercihte Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın teorik ve uygulamalı bölüm derslerinin yanı sıra Bluecard ayrıcalığı ile mezuniyetin sonrasında Avrupa’da çalışma fırsatına sahip olabilirsin. Mesleği için gerekli olan eğitimi değerli akademisyenler tarafından almış bir mezun olarak, üniversitemizin anlaşmaları sonucunda öğrencilerine sunduğu Bluecard ayrıcalığı ile Avrupa’da iş sahibi olabilirsin.

Designneuro