Slash GenerationEk tercihte Evde Hasta Bakımı Programı’nı tercih ederek Evde Hasta Bakımı Programı’nın değerli akademisyenler tarafından modern laboratuvarlarda alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra Sağlıkta Lisans Tamamlama ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’ne geçebilir, her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.


Ek tercihte Elektronörofizyoloji Programını tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın eğitimin yanında Fizyoterapi, Anestezi, Diyaliz ya da Radyoterapi programlarından birine geçiş yapabilirsin. Elektronörofizyoloji Programının değerli akademisyenleri tarafından modern laboratuvarlarda alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra çift anadal imkanı ile her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.Ek tercihte Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı’nı tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın eğitimin yanında Anestezi, Diyaliz ya da Radyoterapi programlarından birine geçiş yapabilirsin. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı’nın değerli akademisyenleri tarafından modern laboratuvarlarda alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra çift anadal imkanı ile her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.Ek tercihte Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın teorik ve uygulamalı eğitimin yanında Uçak Teknolojisi Programı’nda çift anadal yapabilirsin. Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Bölümü’nün değerli akademisyenleri tarafından alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra Uçak Teknolojisi Programı’nda çift anadal yaparak Uçak Teknikeri olabilir, her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.


Ek tercihte Sosyal Hizmetler Programı’nı tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın teorik ve uygulamalı eğitimin yanında Bilgisayar Teknikleri Bölümü’nde çift anadal yapabilirsin. Sosyal Hizmetler Programı’nın değerli akademisyenleri tarafından alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra Bilgisayar Teknikleri Bölümü’nde çift anadal yaparak Bilgisayar Programcısı olabilir, her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.Ek tercihte Spor Yönetimi Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın eğitimin sonunda DGS ile ücretsiz olarak Spor Bilimleri Fakültesi’ne geçiş yapabilirsin. Spor Yönetimi Bölümü’nün değerli akademisyenleri tarafından farklı spor branşlarında alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra DGS ile ücretsiz olarak Spor Bilimleri Fakültesi’ne geçebilir, her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.Ek tercihte Patoloji Laboratuvar Teknikleri Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın eğitimin sonunda DGS ile Hemşirelik Bölümü’ne geçerek Hemşire olabilirsin. Ayrıca sertifika programlarına katılarak Elektron Mikroskobisi eğitimi alabilirsin. Patoloji Laboratuvar Teknikleri Bölümü’nün değerli akademisyenleri tarafından modern ve profesyonel laboratuvarlarda alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra DGS ile Hemşirelik Bölümü’ne geçebilir, her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.Ek tercihte Aşçılık Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın eğitimin sonunda DGS ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’ne geçerek Gastronomi Uzmanı olabilirsin. Aşçılık Bölümü’nün değerli akademisyenleri tarafından modern ve profesyonel gastronomi mutfaklarında alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra DGS ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’ne geçebilir, her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.Ek tercihte Odyometri Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın eğitimin sonunda DGS Odyoloji Bölümü’ne geçerek Odyolog olabilirsin. Odyometri Bölümü’nün değerli akademisyenleri tarafından modern ve profesyonel laboratuvarlarda alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra DGS ile Odyoloji Bölümü’ne geçebilir, her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.Ek tercihte Adalet Bölümü’nü tercih ederek alanında uzman isimlerden alacağın eğitimin sonunda DGS ile Hukuk Bölümü’ne geçerek mezun olabilirsin. Adalet Bölümü’nün değerli akademisyenleri tarafından alacağın teorik ve uygulamalı derslerin yanı sıra DGS ile Hukuk Bölümü’ne geçebilir, her iki alandan da mezun olarak ilgili sektörlerin aranan ismi olabilirsin.Designneuro